Yasal Uyarı

Mutlu Aile Mutlu Çocuk Derneği – mutluaile.org web sitesinde kullanılan yazı, fotoğraf, illüstrasyon vb. tüm materyaller; kaynak gösterilmeden, kısmen ya da bütünüyle kullanılamaz, kopyalanamaz.

Bu materyaller üzerindeki bütün haklar Mutlu Aile Mutlu Çocuk Derneği – mutluaile.org veya materyalin orjinal yaratıcısı tarafından tutulur. Bu sayfada belirtilen ilkelerin dışında hiçbir materyal dijital olarak veya baskı alınarak kopyalanamaz, üzerinden yeniden üretim yapılamaz, dağıtılamaz, elektronik posta ile gönderilemez, sergilenemez.

Mutlu Aile Mutlu Çocuk Derneği – mutluaile.org sitesinden yapılan alıntı veya kopyalamalar vasıtası ile yapılan eylemlerde hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Ayrıca bu eylemi yapan kişi veya kuruluşlara karşı yasal haklarını saklı tutar.

Mutlu Aile Mutlu Çocuk Derneği – mutluaile.org web sitesindeki bilgiler haber vermeksizin güncellenebilir.

Sitemizde yeralan tipografik hatalardan Mutlu Aile Mutlu Çocuk Derneği – mutluaile.org hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez ve hata sebebi ile meydana gelecek sorunlarda daima düzeltme ve işlemi geri alma hakkını saklı tutar.

ÜST

UBilişim Web Tasarım & Web Yazılım & Web Hosting Hizmetleri